|   | 

Życzenia imieninowe - jak je napisać i składać?

Imieniny to bardzo miła okazja do świętowania, warto w tym dniu sprawić przyjemność solenizantowi i złożyć  mu życzenia. Imieniny chętnie obchodzą zarówno młode, jak i starsze osoby, często ta okazja jest celebrowana tak samo jak urodziny.  Imieniny wiążą się z wręczaniem upominków i składaniem życzeń. Najlepiej sprawdzą się te spersonalizowane, dopasowane do solenizanta. W tym artykule poświęcimy uwagę życzeniom imieninowym, a przede wszystkim temu, jak je napisać i w jaki sposób złożyć.

Jak składać życzenia imieninowe?

Istnieje wiele możliwości złożenia życzeń w dniu imienin. Najlepiej oczywiście złożyć je osobiście, patrząc solenizantowi w oczy. Ich składanie często wiąże się z serdecznym uściskiem dłoni i wręczeniem upominku. Można je złożyć za pomocą telefonu, poczty elektronicznej lub wysłać tradycyjną kartkę. Treść życzeń imieninowych powinna być chociaż w małym stopniu dopasowana do odbiorcy, odnosić się do jego marzeń, planów i cech charakteru.

Warto urozmaicić tradycyjne formułki takie jak “zdrowia, szczęścia, pomyślności” o elementy, które zaskoczą solenizanta i sprawią, że poczuje się on wyjątkowo w dniu swojego święta. Oczywiście wszystko zależy od osoby, która obchodzi imieniny, inaczej będziemy je składać dobrze znanej nam osobie, przyjacielowi czy członkowi rodziny, a inaczej w oficjalnych sytuacjach, podczas imienin szefa czy nauczyciela.

e-kartki

Jak napisać ciekawe życzenia imieninowe sms?

Nie zawsze mamy okazję, by spotkać się z solenizantem w dniu jego imienin. Wynika to z różnych czynników, codziennego zapracowania, dzielącej odległości. W takich przypadkach najszybszą  i najprostszą metodą złożenia życzeń będzie wysłanie smsa. Codziennie wysyłamy wiele, różnych smsów, ale te zawierające życzenia powinny być wyjątkowe. Oczywiście możemy ograniczyć się do najprostszego: wszystkiego najlepszego, ale warto w tym dniu zaskoczyć solenizanta czymś specjalnym. Spersonalizowane życzenia, napisane prosto z serca sprawdzą się doskonale.

Oczywiście nie każdy ma czas i zdolności by wymyślić ciekawe, zaskakujące i dopasowane do odbiorcy życzenia. Ale z pomocą przychodzą strony internetowe z setkami gotowych szablonów sms. Istnieje wiele portali z kreatywnymi życzeniami na różne okazje, w tym oczywiście na imieniny. Możemy znaleźć gotowe życzenia w postaci wierszyków, często o zabawnym charakterze. Wystarczy je skopiować, jeśli jest taka potrzeba zmodyfikować i wysłać do solenizanta.

Życzenia imieninowe sms na tych stronach są często pogrupowane ze względu na odbiorcę. Bez problemu znajdziemy odpowiednie życzenia dla babci, mamy, cioci, kolegi i chłopaka. Można znaleźć także życzenia na każdy dzień, dopasowane do solenizantów, którzy danego dnia obchodzą imieniny. Dostosowane do imienia życzenia to bardzo miły gest, ich czytanie na pewno dostarczy przyjemności solenizantowi i sprawi, że poczuje się wyróżniony w tym szczególnym dniu.

Życzenia imieninowe nie muszą być długie, o wiele lepiej sprawdzają się krótkie smsy z humorystycznym akcentem, dopasowane do osobowości odbiorcy. Osoba obchodząca imieniny szybko przeczyta wiadomość i z pewnością zapamięta życzenia na długo. Takie życzenia możemy z łatwością pobrać ze strony gotowymi życzeniami na różne okazje. Jedną z takich stron jest popularne wyslij-zyczenia.pl - Sprawdź sam >>

E-nacja.pl

Zobacz również