|   | 

Wynajem Audi R8 - poczuj imponującą moc

Szybkość, moc i piękne prowadzenie - to słowa, które najlepiej opisują Audi R8. Możesz przekonać się na własnej skórze, jak to jest wsiąść do samochodu, który z łatwością zdobył tytuł World Performance Car of the Year. Wynajem Audi R8 zapewnia wrażenia na pełnych obrotach.

Pierwszy raz Audi R8 został zaprezentowany w 2006 r. Był to zdecydowanie przełomowy moment dla niemieckiej marki. Chociaż samochód jest w pełni dziełem Audi, to produkowany jest przez firmę GmbH, która zajmuje się pojazdami wyczynowymi.

Audi R8 - wynajmij sobie bestię

Wystarczy wsiąść do samochodu i wcisnąć czerwony guzik Start Engine, aby usłyszeć warczenie 5-litrowego silnika. Audi R8, chociaż ma ogromną moc, pozwala się prowadzić sprawnie, nawet w ekstremalnych warunkach. Można spokojnie poruszać się nim po mieście, jednak, kiedy przychodzi ochota na dociśnięcie pedału gazu, Audi R8 zamienia się z potulnego baranka w prawdziwą bestię. Dodatkowych wrażeń dodaje przełączenie na specjalny tryb sportowy. Z pewnością wynajem Audi R8 to nie żarty.

Chociaż auto samo wyrywa się do przodu, bo prędkość to coś, dla czego zostało stworzone, to cała armia czujników kontroluje, aby nie wpadł w poślizg. To, co dodaje klimatu, to warczenie silnika, które robi ogromne wrażenie i podkreśla moc maszyny.

wynajem Audi R8

Dane techniczne - wynajem Audi R8

Przede wszystkim potężna jednostka napędowa V8, o pojemności 4,2l, osiąga imponującą moc 420 km. Wszystkie dane techniczne tego auta udowadniają, że jest to model do osiągania zawrotnych prędkości. Silnik uzyskuje maksymalną moc przy 7800 obr/min. Czerwony punkt to 8000 obrotów, z kolei odcięcie paliwa następuje przy 8250 obr/min. Ze względu na centralne położenie silnika, przekształcono układ wydechowy, a układ smarowania pojazdu został zaopatrzony w suchą miskę. Wynajem Audi R8 to czysta przyjemność, bo samochód został odpowiednio dostosowany do użytku na drogach publicznych.

Wynajmij Audi R8 w Krakowie

Wynajem Audi R8 to zdecydowanie dobry wybór, bo obsługa poszczególnych funkcji jest intuicyjna i prosta. Wnętrze samochodu zostało poprawione, jest komfortowe, a hałas jednostki napędowej zminimalizowano. Wygląd samochodu robi wrażenie już na pierwszy rzut oka. Szeroka, płaska sylwetka, została uzupełniona paroma dodatkami np. bocznymi wlotami powietrza do komory silnika i kewlarowym spojlerem. Audi R8 z każdej strony krzyczy, że jest rasowym wozem sportowym. 

Sportowe samochody od zawsze są w sercu wielu miłośników motoryzacji. Nie każdy może sobie na niego pozwolić, ale zdecydowanie każdy powinien się móc nim przejechać. Wynajem Audi R8 jest możliwe w Krakowie. Wystarczy wypełnić prosty formularz lub skontaktować się telefonicznie, aby poczuć siłę tej bestii na czterech kołach.

Audi R8 w niczym nie przypomina samochodu rodzinnego. Jest to auto do zadań specjalnych, które musi rozwinąć skrzydła i pokazać na co go stać. To model, który jest gwarancją szybkości i niezapomnianych wrażeń.

E-nacja.pl

Zobacz również