|   | 

TOP 3 uchwyty samochodowe marki HAMA

W samochodzie niezwykle istotny jest komfort oraz bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Bez względu na to, czy pojazdem poruszasz się codziennie czy sporadycznie, warto zadbać o drobiazgi, które zapewniają bezpieczeństwo, a dodatkowo są bardzo praktyczne. Korzystanie z telefonu w samochodzie nie powinno kolidować z niezagrażającą innym uczestnikom ruchu drogowego jazdą. Uchwyty samochodowe do telefonu marki HAMA to wygodne w użytkowaniu, solidne produkty.

Uchwyty samochodowe – rodzaje

Dawniej, gdy chciano sprawdzić poprawność trasy jadąc samochodem, należało zatrzymać się na poboczu i szukać właściwej drogi, pomagając sobie mapą drogową. W dzisiejszych czasach jest to o wiele prostsze. Za pomocą smartfona mamy dostęp nie tylko do nawigacji, ale i aktualnej prognozy pogody, filmów, czy mediów społecznościowych. Bez telefonu jesteśmy odcięci od ważnych informacji, a także naszych bliskich – przecież w każdej chwili mogą do nas zadzwonić czy wysłać SMS. Aby móc swobodnie korzystać z telefonu w czasie jazdy, przyda się odpowiedni uchwyt samochodowy. Dzięki niemu prowadzenie pojazdu będzie bezpieczniejsze, gdyż telefon znajdzie się w zasięgu Twojego wzroku. To szczególnie polecana opcja dla osób, które często korzystają z nawigacji GPS. Telefon zamocowany na uchwycie samochodowym sprawi, że bez problemu będziesz w stanie monitorować, co dzieje się na wyświetlaczu.

Jak dobrać najlepszy model uchwytu samochodowego? W dzisiejszych czasach na rynku znaleźć można wiele interesujących wariantów. Ciekawym rozwiązaniem są uchwyty samochodowe do telefonu marki HAMA. Modele z tej firmy są stabilne, trwałe, a przy tym wygodne w obsłudze. Na stronie internetowej znaleźć można wiele modeli, różniących się od siebie sposobem montażu oraz posiadanymi funkcjami.

Uchwyty samochodowe można podzielić na:

  • Uchwyty na szybę
  • Uchwyty na kokpit
  • Uchwyty na kratkę wentylacyjną
  • Uchwyty na slot CD

Dodatkowo, wyróżnić można:

  • Uchwyty magnetyczne
  • Uchwyty z ładowarką indukcyjną
  • Uchwyty z automatycznym zaciskiem
  • Uchwyty z półautomatycznym zaciskiem

Uchwyt samochodowy na telefon

Uchwyt samochodowy "MagLock" Car"

Polecane uchwyty samochodowe do telefonu marki HAMA to na przykład model "MagLock” Car". Najdroższy z tego zestawienia, magnetyczny, ma możliwość obrotu o 360° a także regulowany kąt nachylenia, dzięki któremu w każdych warunkach możesz komfortowo korzystać z nawigacji. Magnetyczny pierścień stabilnie utrzymuje telefon. Ten uchwyt samochodowy mocuje się na szybie za pomocą przyssawki, w ten sposób zajmuje on minimalną ilość miejsca.

Hama Uniwersalny uchwyt GSM, "Gravity", 5,5 - 8,5 cm

Kolejny bestseller, czyli uchwyt GSM, "Gravity". Tego typu uchwyty samochodowe do telefonu marki HAMA mocuje się na kratce wentylacyjnej. Zapewniają kierowcy maksymalne bezpieczeństwo w czasie prowadzenia pojazdu. Uchwyt ustawisz w dogodnej dla siebie pozycji, tak byś podczas jazdy swobodnie mógł z niego korzystać. Model w kolorze czarnym posiada regulowany kąt nachylenia, a producent zapewnia aż 24 miesiące gwarancji.

Hama Uniwersalny uchwyt GSM, "Flipper", 4,8-9 cm

Specjaliści wiedzą, jak praktyczne są uchwyty samochodowe do telefonu marki HAMA. Mocowany na kratce wentylacyjnej model "Flipper" to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom nie zajmuje dużo miejsca, ma także możliwość obrotu o 360°. Posiada stabilny, wygodny uchwyt, doskonale trzymający ciężar telefonu. Smartfon pozostanie w takiej pozycji, jaką sobie ustawisz. Możesz także wybrać jego kąt nachylenia. Tego typu podstawowe uchwyty samochodowe do telefonu marki HAMA to świetny podarunek dla każdego kierowcy.

Jak wybrać model, który spełni oczekiwania?

Na rynku znaleźć można wiele interesujących produktów, które producenci reklamują jako najwygodniejsze i najpraktyczniejsze. Jak jest naprawdę? Uchwyty samochodowe do telefonu marki HAMA, zarówno te mocowane za pomocą przyssawki, jak i na kratce czy kokpicie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Modele magnetyczne charakteryzują się nowoczesnym designem i estetycznym wyglądem. Co więcej, nie ograniczają widoczności, a telefon można w łatwy sposób zamocować. Warianty na przyssawki są jednymi z najczęściej wybieranych. Dlaczego? Ich montaż i późniejszy demontaż jest szybki, a regulacja nie sprawia problemów. Uchwyty samochodowe do telefonu marki HAMA, które mocuje się do nawiewu, również mają wiele plusów. Przede wszystkim, nie ograniczają widoczności kierowcy. Dodatkowo, można nimi dowolnie manewrować. Który model zatem wybrać? Wszystko zależy od indywidualnych preferencji, bowiem wszystkie uchwyty samochodowe do telefonu marki HAMA wymienione tutaj są warte uwagi.

E-nacja.pl

Zobacz również