|   | 

Konwertowanie plików z Youtube’a na mp3

Uwielbiamy słuchać muzyki, interesują nas różne wywiady, chcemy poszerzać swoją wiedzę na dane tematy, ale nie ma innego miejsca niż YouTube, aby je znaleźć? Nie szkodzi, z pomocą przychodzą specjalne strony, które przekonwertują dany materiał z YouTube na plik mp3. Dzięki temu nie musimy się martwić o sytuację, gdy dana piosenka czy wywiad zostaną usunięte, nie musimy zużywać swojego transferu danych, kiedy najdzie nas ochota na posłuchanie danego kawałka, a jesteśmy poza domem. Czasami chcemy czegoś posłuchać w zupełnie innym momencie – kiedy będziemy mieli więcej czasu, kiedy znajdziemy na niego ochotę, kiedy potrzebować będziemy informacji w danym materiale zawartych. 

W takich sytuacjach z pomocą przychodzą strony, które szybko pomogą nam na przetworzenie danego filmu z YouTube na plik mp3 (http://konwertermp3.pl/) , którego posłuchać będziemy mogli w każdym możliwym momencie, w każdym miejscu. 

Pamiętajmy jednak, że po pobraniu nie możemy go rozpowszechniać, a już na pewno nie wolno nam pobierać za niego pieniędzy, ponieważ grozi to odpowiedzialnością karną za naruszenie prawa autorskiego. 

Jak pobrać plik z YouTube do formatu mp3? Trzeba znaleźć taką stronę, która będzie nam pasowała. Może to być taka, która ma własną wyszukiwarkę lub taka, która obsługuje więcej niż tylko samego YouTube. Wystarczy wkleić w ich wewnętrzną wyszukiwarkę znaleziony, interesujący nas link do filmu, a następnie kliknąć „konwertuj” i gotowe! Mamy plik mp3, który należy zapisać. Możemy z niego korzystać na komputerze, tablecie czy w telefonie. I zawsze mamy to, co lubimy, przy sobie. 

Wiele serwisów oferuje takie działania w pełni za darmo, a niektóre są płatne. Ponieważ i jedne, i drugie działają w porządku – nie warto jest przepłacać. Lepiej zdecydować się na taką, która daje taką możliwość konwertowania za darmo. Chyba, że zależy nam na jakichś dodatkowych opcjach, które oferuje tylko i wyłącznie wersja płatna. Tak naprawdę takich firm jest bardzo dużo, więc wybierzmy taką, która spełni nasze wszystkie oczekiwania.

Zobacz również: TVKA.pl

E-nacja.pl

Zobacz również