|   | 

Jeep Renegade - jaki jest najlepszy silnik do tego pojazdu?

Jeep to marka znana na całym świecie. To dobry wybór, jeśli zależy nam na sprawdzonych rozwiązaniach. Jeep oferuje szeroką gamę modeli, dlatego warto dobrze zastanowić się przed dokonaniem zakupu. Jeep Renegade to jeden z najatrakcyjniejszych modeli w ofercie producenta.

Jak każdy model, tak i ten ma swoje wady i zalety. Dlatego w tym artykule powiemy kilka słów o Jeep Renegade. Opinie kierowców dają do zrozumienia, że Renegade to dobry wybór. Wymieniają zalety przestronnego bagażnika, dużo miejsca dla wszystkich pasażerów czy przyzwoite zużycie paliwa jak na tak duży pojazd. Pierwsza decyzja podejmowana jest na podstawie silnika lub wskaźników awaryjności. Ważne jest, aby wiedzieć, jaki silnik wybrać do modelu takiego jak Jeep Renegade i czy samochód jest mocno awaryjny, czy nie.

Jeep Renegade staje się popularnym wyborem

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie samochodu musimy odpowiedzieć sobie na pytanie: Jakie są nasze potrzeby? Jeśli potrzebujemy samochodu tylko do jazdy po mieście, to powinniśmy wybrać model z funkcjami, które nie są zbyt zaawansowane do jazdy terenowej. Jeśli szukamy pojazdu, który zabierze nas na rekreacyjne wycieczki po nieutwardzonych drogach, to powinniśmy rozważyć markę Jeep.

Mimo upływu czasu renoma tego producenta w zakresie samochodów terenowych przeznaczonych do konkretnych zadań nie zmalała. Odświeżane są również starsze modele, jak i te nowsze. Jeep Renegade, choć produkowany dopiero od 2014 roku, już teraz jest jednym z topowych modeli marki. Co będzie następne? Jakość, trwałość i cena?

Za 80 tysięcy złotych możemy kupić model z 2017 roku, który ma niski przebieg. Duży popyt na modele z instalacją LPG. Modele Renegade cieszą się coraz większą popularnością, niezależnie od tego, czy posiadają instalację LPG, czy nie.

Poznaj ofertę leasingu i najmu długoterminowego samochodów marki Jeep i wybierz najlepsze warunki finansowania zewnętrznego swojego wymarzonego pojazdu na stronie https://vehis.pl/marka/jeep/renegade

Jeep Renegade

Jeep Renegade - dane techniczne. Jaki silnik wybrać?

To jeden z najnowszych modeli Jeepa. Jest produkowany od 2014 roku! Wybór silnika jest kluczowy przy zakupie Jeepa. Mamy wersje napędzane benzyną, olejem napędowym, hybrydami plug-in i e-hybrydami.

Najczęściej używane samochody Renegade mają silnik benzynowy lub wysokoprężny. Wszystko zależy od tego, czy jeździsz głównie po mieście, czy na dłuższych trasach, niemniej warto wybrać Jeep Renegade. Dane techniczne mają się następująco - Silnik benzynowy 1.3 turbo o mocy 150 KM polecany jest na miejskie i bliskie trasy. Jest to świetny model z wyposażeniem Longtitude. Silniki wysokoprężne są zalecane dla tych, którzy podróżują częściej. Dobrze sprawdzi się tutaj silnik 1.6 MJD o mocy 120 KM, ale nie jest on zbyt mocny. Jeśli zależy nam również na mocy, to najlepszą opcją będzie jednostka 2.0 MJD o mocy 140 KM. Jest droższa, ale ma napęd 4x4 i lepsze wyposażenie.

Jeep Renegade - opinie. Typowe usterki

Jeepy są bardzo dopracowane i nie mają wielu problemów, zwłaszcza takich, które mogłyby unieruchomić samochód. Większość zgłaszanych usterek związana jest z elektroniką pokładową, tj. niedziałające radio czy nieprawidłowo działające czujniki ciśnienia w oponach to jedne z najczęściej zgłaszanych usterek. Oryginalne tarcze i klocki hamulcowe również szybko się zużywają, ale na rynku dostępnych jest wiele trwałych zamienników, które eliminują ten problem.

E-nacja.pl

Zobacz również